Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Gmina Słupca w obiektywie

Wszyscy młodzi miłośnicy fotografii mogą spróbować swoich sił w konkursie organizowanym przez słupecki Urząd Gminy. Do zgarnięcia cenne nagrody.

Gmina Słupca w obiektywie to konkurs, którego celem jest promocja gminy poprzez zachęcanie mieszkańców do wspólnego podziwiania i odkrywania różnych zakątków naszego regionu, a także popularyzacja turystyki i fotografii.

W zabawie mogą wziąć udział osoby niepełnoletnie w wieku powyżej 13 lat. Start w konkursie jest bezpłatny i jest on skierowany tylko i wyłącznie dla amatorów fotografii. Aby wziąć w nim udział niezbędne jest dostarczenie formularza zgłoszeniowego wraz z pracą konkursową  i ewentualnym załącznikiem w terminie do dnia 30 czerwca 2014 roku. Każdy uczestnik musi wykonać 3 fotografie na terenie Gminy Słupca dotyczące krajobrazów, atrakcji turystycznych, czy też miejsc kojarzących się z gminą.

Komisja konkursowa oceni zdjęcia pod względem jakości wykonania, kreatywności oraz wizji artystycznej. Najlepsi zostaną nagrodzeni. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości 500 zł. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej Urzędu Gminy. Zachęcamy do udziału!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *