Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Gminny Dzień Dziecka w Zagórowie

W miniony weekend jak co roku Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Zagórowie zaprosił  dzieci z całej gminy na Gminny Dzień Dziecka.

-Rozpoczął się on koncertem solistów z Koła Wokalnego działającego przy MGOK. Koncert „Wiosna , piękna i radosna” miał pokazać nam w piosence urok najpiękniejszej pory roku – wiosny. Mam nadzieję, że koncert oddał w pełni tę niesamowitą scenerię wiosenną.

Najważniejsze, że wiosna zagościła w naszych sercach, a soliści pięknie zaprezentowali się w koncercie. Soliści otrzymali dyplomy i upominki ufundowane przez MGOK. Po krótkiej przerwie dzieci mogły przenieść się w świat teatru i fantazji z Teatrem Kulturka z Poznania. Dzisiaj był to bardzo mądry i pouczający spektakl „Dbamy o świat”, który przybliżył dzieciom problem naszego świata.

Fajnie, że był to spektakl o tak ważnej sprawie, która dotyczy każdego z nas i mamy nadzieję, że pozostanie w naszej pamięci. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci ufundowanego przez MGOK. Była wata cukrowa, którą dzieci uwielbiają. Ale prawdziwą niespodzianką były pyszne deserki z galaretką i bitą śmietaną, pączki i rogaliki przygotowane przez Panie z Klubu Seniora.

Super – bardzo dziękujemy za poświęcony czas na przygotowanie słodkości i za czas spędzony z nami i z dziećmi. Zawsze można liczyć na Klub Seniora! Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci fajnie spędziły to popołudnie i do zobaczenia za rok-czytamy na stronie MGOK.

 

 

FOTO: MGOK Zagórów


Brak komentarzy

Dodaj komentarz