Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Gminny Konkurs Recytatorski w Kotuni

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kotuni odbył się I Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem „W świecie poezji dziecięcej”.

Był adresowany do dzieci 5 i 6 – letnich uczęszczających do Przedszkoli Gminy Słupca. Celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich dzieci, rozbudzanie wrażliwości na piękno literatury, popularyzacja poezji dziecięcej oraz integracja społeczności przedszkolnych z terenu Gminy Słupca.

W konkursie wzięły udział dzieci Gminnych Przedszkoli z: Cienina Zabornego, Cienina Kościelnego, Wilcznej, Młodojewa, Piotrowic, Kotuni oraz Szkół Podstawowych z: Kowalewa Opactwa i Koszut.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy za udział w konkursie oraz upominki ufundowane przez Radę Rodziców Przedszkola Gminnego w Kotuni. W trakcie obrad jury dla dzieci został przygotowany słodki poczęstunek .

Pomysłodawcą i organizatorem I Gminnego Konkursy Recytatorskiego w Kotuni była pani Małgorzata Graczyk, która dziękuje członkom komisji konkursowej, koleżankom z przedszkoli za przygotowanie dzieci do konkursu , dzieciom za wspaniałe występy oraz wszystkim osobom, które uczestniczyły w przygotowaniach do konkursu.

Wyniki:

I miejsce – Magdalena Andrzejak ( Zespół Szkolno – Przedszkolny w Cieninie Kościelnym )
II miejsce – Kamila Ławniczak ( Zespół Szkolno – Przedszkolny w Cieninie Kościelnym )
III miejsce – Kacper Królikowski ( Zespół Szkolno – Przedszkolny w Młodojewie )


Brak komentarzy

Dodaj komentarz