Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Gol Stawskiego daje trzy punkty Polaninowi

Od zwycięstwa z Polonusem Kazimierz Biskupi rundę wiosenną rozpoczęli piłkarze strzałkowskiego Polanina.

Pierwsza połowa meczu w Strzałkowie była wyrównana. Inicjatywę mieli gospodarze, a goście czekali na skuteczne kontry. W Polaninie brakowało jednak konkretów.

Pod polem karnym rywali mimo kilku dogodnych akcji za mało było decyzji o zakończeniu ich strzałem. Najlepszą okazję do zdobycia gola po rzucie rożnym w końcówce pierwszej połowy miał Aleksander Stawski.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Strzałkowanie śmielej ruszyli jednak do ataków. Kilka minut po wznowieniu gry przyniosło to efekt w postaci bramki Stawskiego, który strzałem głową w długi róg pokonał bramkarza rywali.Końcówka meczu była dość nerwowa. Goście rzucili wszystkie siły do odrabiania strat, jednak gospodarze zdołali się wybronić i zanotować pierwsze zwycięstwo.

-Trudny mecz. Przeciwnik zdecydowanie silniejszy od tych, z którymi mierzyliśmy się w okresie przygotowawczym, dlatego koncepcję, nad którą pracowaliśmy, dziś udało się zrealizować jedynie częściowo. Pewnie nie do końca zasłużyliśmy na trzy punkty. Po zdobyciu bramki wkradło się dużo chaosu ale jestem zadowolony z wygranej, ponieważ na tym najbardziej nam zależy.

Na ten moment trzeba liczyć się z tym, że boiska nie są jeszcze gotowe do gry, dlatego o jakość będzie bardzo trudno- mówił po meczu trener, Wojciech Henke.

26 marca również u siebie Polanin zmierzy się z Meblorzem Swarzędz.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz