Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Gospodarze najlepsi!

Drużyna Skarboszewo II została zwycięzcą wakacyjnego turnieju piłki nożnej, który dzisiaj rozegrano w Skarboszewie. Niegościnni gospodarze pokonali w finale zespół z Pietrzykowa.

Turnieje w Skarboszewie to już swego rodzaju tradycja. Co roku, w trakcie wakacji, amatorzy piłki nożnej spotykają się na boisku za remizą OSP, by porywalizować i spędzić wspólnie czas. – Zapraszamy zaprzyjaźnione drużyny i gramy. Chodzi o to, żeby dobrze się razem bawić i przeżyć wakacje na sportowo – tłumaczy Robert Górny, jeden z organizatorów turnieju.

Tym razem do rywalizacji stanęło siedem zespołów, które podzielono na dwie grupy. W grupie A znalazły się drużyny: Warta Ciążeń, Miedziane Pociski, Skarboszewo I i Skarboszewo II. Pozostałe zespoły, czyli: Ergo Hestia Paruszewo, Skarboszewo Młodzi i Pietrzyków, trafiły do grupy B. Ostatecznie, po rozegraniu wszystkich spotkań, najlepsi okazali się gospodarze z drużyny Skarboszewo 2, którzy w finale pokonali Pietrzyków. Trzecie miejsce zajęło Ergo Hestia Paruszewo, a czwarte Warta Ciążeń. Najlepsze drużyny i zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali puchary i dyplomy.

Fot: Mariusz Ciesielski

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *