Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Grają dalej w Pucharze Polski

SPS Konspol Słupca będzie kontynuował swoją przygodę w siatkarskim Pucharze Polski.

-Tak jest. Wygrywamy w Pucharze Polski z pierwszoligową drużyną ze Spały 3 : 1 i meldujemy się w kolejnej rundzie.

Mimo przegranego trzeciego seta wróciliśmy na właściwe tory i nie daliśmy rozkręcić się spalskiej młodzieży. Jesteśmy oczywiście świadomi, że rywale być może nie zawitali do nas w najmocniejszym składzie, ale już w kolejnej rundzie nie będzie to miało miejsca.

Naszym rywalem bowiem będzie naszpikowana zawodnikami z doświadczeniem Plusligowym CHKS Arka Chełm. MVP dzisiejszego spotkania wybrany został przeżywający drugą, a może i trzecią młodość Piotr Duszak.

Już w sobotę derby regionu w których to zmierzymy się z Enea Energetyk Poznań. Zapraszamy serdecznie, a za dziś dziękujemy wszystkim, którzy pofatygowali się nie halę MOSIR mimo środka tygodnia-czytamy na stronie słupeckiego zespołu.

 


Najnowsze komentarze
  • Nie ma to i przyjść popatrzeć na swoich…. Tylko którzy to nasi. Powinni wprowadzić przepis do niższych lig jak nasza że grają ludzie z powiatu i wtedy to duma popatrzeć na naszych synów a tak…… To może zapłacić chłopakom rezerw plus ligi i za kilka chwil będziemy w t tylko po co i za co?!! Właściwie prezesi sps zniechęcacie młodzież do udziału w młodszych. Już lepiej prosperują piłkarze bo są chodzisz ludzie z powiatu.

  • No faktycznie sami ludzie z powiatu….. Tylko nie wiem jakiego 😂

  • Bobo, Niko prosze mi wymienić ludzi z powiatu którzy byliby w stanie grać na podobnym poziomie co chłopaki. W lidze zajmują 4 miejsce, w pucharze wygrali z 1 ligowa drużyna, ale hejterom i tak coś nie bedzie pasowało. Zrozumcie to ze w mieście oraz powiecie nie ma młodzieży która byłaby w stanie grać na poziomie 2 ligi zadawalając tak wymagającą publikę jaka tu jest. W żadnym innym klubie czy to na poziomie 3, 2, czy 1 ligi nie widać żeby kibice narzekali non stop ze w drużynie grają przyjezdni chlopaki. Tylko tu jest jakies dziwne i głupie podejście ‚kibiców’. Chcecie kibicować to przychodźcie na mecz i to robcie, nie chcecie to idźcie na piłkę nożna czy gdzie indziej i tam sobie kibicujecie a z siatkówka dajcie sobie spokoj.

Dodaj komentarz