Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Grali słupeccy młodzicy

Trzy drużyny młodzików SKP i SKP SSP Cienin rozegrały już swoje spotkania podczas mijającego weekendu. Ich bilans to dwa zwycięstwa i jedna porażka.

Do meczu z rywalami z Wrześni bez zawodników rezerwowych przystępowali gracze Mariusza Króla. W ostatniej chwili z powodu kontuzji ze składu „wyleciał” Mateusz Radecki i od początku gospodarze walczyli w osłabieniu. Mimo to długo grali na zero z tyłu, jednak ostatecznie wrześnianie wykorzystali swoją przewagę i strzelając im siedem bramek wygrali całe spotkanie.

Młodzicy SKP SSP swoje mecze rozgrywali w Cieninie Zabornym. Ci starsi bez problemu odprawili swoich rywali z Wrześni. Strzelanie zakończyli już w pierwszej połowie, kiedy zaaplikowali swoim przeciwnikom pięć goli. Trzy z nich zdobył Adrian Ratajczyk, a po jednej dołożyli Jakub Ciesielski i Bartosz Banaszak. W drugiej połowie honorowego gola strzelili goście. Zaraz po tym spotkaniu do gry przystąpili młodzicy młodsi SKP SSP, którzy po trzech bramkach Kacpra Kajdana, a także golach Pawła Kryszaka, Bartosza Pilarskiego i Kamila Czerniejewskiego ograli swoich rywali 6:1

Młodzik Starszy
SKP SSP Słupca – Victoria Września 5:1 (5:0)

Młodzik Młodszy
SSP SKP Cienin – Płomień Nekla 6:1 (3:0)
SKP Słupca – Victoria Września 0:7 (0:3)

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz