Grali w tenisa ziemnego na początek wakacji w Strzałkowie

Turniejem tenisa ziemnego dla podopiecznych Strzałkowskiej Szkółki Tenisowej rozpoczęła się tegoroczna akcja „Lato z Samorządem Gmina Strzałkowo”.

W zawodach udział wzięło blisko 20 młodych zawodników, którzy rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych.

Choć rywalizacja była zacięta, tego dnia nie wynik był najważniejszy, a dobra zabawa.

Na zakończenie na wszystkich czekały upominki ufundowane przez Samorząd Gminy Strzałkowo.

 

TEKST/FOTO: Gmina Strzałkowo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *