Turniejem tenisa ziemnego dla podopiecznych Strzałkowskiej Szkółki Tenisowej rozpoczęła się tegoroczna akcja „Lato z Samorządem Gmina Strzałkowo”.
W zawodach udział wzięło blisko 20 młodych zawodników, którzy rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych.
Choć rywalizacja była zacięta, tego dnia nie wynik był najważniejszy, a dobra zabawa.
Na zakończenie na wszystkich czekały upominki ufundowane przez Samorząd Gminy Strzałkowo.
TEKST/FOTO: Gmina Strzałkowo





