Grom lepszy od Kasprowiczanki

72:57 z Kasprowiczanką Ostrów Wielkopolski triumfowali koszykarze słupeckiego Gromu.

-Bardzo dobrze weszliśmy w ten mecz zarówno w obronie jak i w ataku byliśmy praktycznie bezbłędni!

Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 24:7 dla naszego zespołu! W przeciągu całego spotkania zdominowaliśmy strefę podkoszową głównie dzięki świetnej grze Filipa Mikołajewskiego i Dominika Tkaczyka, którzy w pierwszej połowie meczu zdobyli ponad połowę punktów całego zespołu.

Od początku drugiej połowy goście próbowali bronić na całym boisku jednak trójka naszych rozgrywających Krystian Wawrzyniak, Adam Wyrozumialski oraz Michał Kropski praktycznie bezbłędnie rozbijali obronę rywali.

Przed rozpoczęciem czwartej kwarty wynik meczu był już przesądzony, na tablicy widniał wynik 58:31 dla Gromu.

Dziękujemy wszystkim kibicom za tak liczne przybycie i wsparcie- relacjonują nasi koszykarze.

Następny mecz z MKK Sklep Polski Gniezno odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 w Słupcy. Zapraszamy!