Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dziś na ulicy Fabrycznej w Słupcy.
Około godziny 16:13 służby odebrały zgłoszenie o zderzeniu z udziałem motocykla i samochodu osobowego. Pierwszy pojazdem podróżowała jedna, a drugim dwie osoby.
Na miejsce wysłano strażaków z PSP w Słupcy, a także OSP Słupca, OSP Strzałkowo i Zespół Ratownictwa Medycznego.
Nikt nie odniósł poważnych obrażeń Przyczyny zdarzenia ustali Policja.
FOTO: OSP Strzałkowo





