Groźnie na Fabrycznej

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dziś na ulicy Fabrycznej w Słupcy.

Około godziny 16:13 służby odebrały zgłoszenie o zderzeniu z udziałem motocykla i samochodu osobowego. Pierwszy pojazdem podróżowała jedna, a drugim dwie osoby.

Na miejsce wysłano strażaków z PSP w Słupcy, a także OSP Słupca, OSP Strzałkowo i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Nikt nie odniósł poważnych obrażeń Przyczyny zdarzenia ustali Policja.

 

FOTO: OSP Strzałkowo

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *