Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Grupa Biegowa powstanie w Zagórowie

W sieci pojawiła się informacja dotycząca powstania grupy biegowej Gęsiorze Zagórów.

Jej organizatorzy mają w planach orgazniację cyklicznych treningów biegowych na łonie Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego.

-Wały i ścieżki przy Warcie będą nasze! Treningi i spotkania będą zaadresowane do wszystkich, którzy lubią truchtać, biegać czy chodzić z kijkami nordic walking.

Będzie można pokonywać dowolną ilość kilometrów, ale specjalnie dla Was przygotowaliśmy ciekawe trasy- pętelki o długości 2 km, 5 i 10 km. „Startometa” oczywiście będzie na rudawskiej niebiańskiej plaży.

W celu zachęcenia Was do dołączenia do grupy, dzięki uprzejmości naszej koleżanki, stylistki, projektantki i dizajnerki Beaty vel „Betty” przygotowaliśmy oryginalne i nietuzinkowe koszulki techniczne, które świetnie spełniają swą funkcję podczas aktywności fizycznej.

 

 

Koszt koszulki wynosi 25 PLN. Rozmiarówka jest tradycyjna: XS, S, M, L, XL. Robi się coraz cieplej, więc chcielibyśmy jak najszybciej włożyć koszulkę na grzbiet.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem koszulki, prosimy o przesłanie wiadomości przez FB Przerębloki. Napiszcie, ile sztuk i jakie rozmiary potrzebujecie. Prosimy o wiadomość do najbliższego wtorku 17 czerwca do godz. 12.00.

Jeśli chodzi o płatność, dokonacie jej w środę 18 czerwca, przelewając pieniądze na konto firmy „Betty”, a 20 czerwca koszulki będą w Zagórowie. Pozdrawiamy!- czytamy w informacji na stronie zagórowskich morsów.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz