Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Grzeszczak na czele Polskiego Związku Łowiectwa

Nową funkcję obejmie były poseł Eugeniusz Grzeszczak.

Ministerstwo Klimatu i Środowiska nominowało polityka Polskiego Stronnictwa Ludowego na stanowisko łowczego krajowego. Tym samym Grzeszczak będzie kierował Zarządem Głównym Polskiego Związku Łowiectwa.

– Myśliwym jest od 1997 roku. Nigdy nie ukrywał swojej pasji i zawsze wspierał Polski Związek Łowiecki. Był obecny na wszystkich uroczystościach również jubileuszu 90-lecia PZŁ, gdzie przemawiał w imieniu parlamentarzystów:

– Łowiectwo, to nie tylko polowania, to nie tylko racjonalna gospodarka łowiecka, to dbałość o środowisko i propagowanie współpracy z ekologami, ale to także wspaniała tradycja, ceremoniał łowiecki, promowanie etycznych zachowań – czytamy na stronie wildmen.pl, która podała informację na ten temat.

Na stanowisku Eugeniusz Grzeszczak zastąpi odwołanego z tej funkcji 19 stycznia Pawła Lisiaka, który łowczym krajowym był od lutego 2020 roku.

 

FOTO: Archiwum

6 odpowiedzi

  1. To mordowanie niewinnych zwierząt dla „przyjemności”. Nam ma w tym co robicie żadne etyki. Nowa funkcja Pana Grzeszczaka to nie zaszczyt to wstyd !11 Poza tym wasze „polowania” to alkohol, proch i postrzeleni ludzie spacerujący lub jezdzący po lesie rowerami.

  2. Alkohol bzdura a jak chcesz być prawdziwym ekologiem to nie jeździ po lesie rowerem a co do postrzelonych ludzi to jedynie ty jesteś umysłowo

  3. CAŁKIEM NIEDAWNO ” myśliwy” zastrzelił pod Szczecinem człowieka podczas „polowania”, nie udzielił mu pomocy, zbiegł właśnie usłyszał zarzuty,
    dalej, podczas „polowania” w Koroniewie „myśliwy” maiła 2.2 promila i postrzelił 70 letniego mężczyznę przebywającego w lesie, na Podkarpaciu też niedawno „myśliwy” postrzelił kolegę na polowaniu (twierdzi, że pomylił go z dzikiem) no nie wiem, czy to tylko alkohol w tej sytuacji. Przykłady można mnożyć. Całe to wasze „łowiectwo” to często patologia i tyle w temacie.

  4. A miało być tak wspaniale i przejrzyście po ostatnich wyborach parlamentarnych według zapowiedzi koalicji 13 grudnia – Państwo miało zostać przywrócone obywatelom, miał być koniec ery politycznych nominatów na kierownicze stanowiska a ich wybór następować w drodze otwartych konkursów z udziałem przedstawicieli strony społecznej – natomiast co mamy , jasno widzimy – gigantyczną hipokryzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *