Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Grzywiński i Raczkowski liderami list „Razem dla Powiatu” w Słupcy i Strzałkowie

W poniedziałek premier Donald Tusk ogłosił datę Wyborów Samorządowych. Odbędą się one 7 i 21 kwietnia. Oficjalnie pojawiają się też informacje dotyczące kandydatów, którzy powalczą o mandaty w naszym regionie.

Swoich liderów w wyborach przedstawiła już formacja Razem dla Powiatu.

– Projekt Razem dla Powiatu. Po pięciu latach odpowiadamy sobie na pytania. Czy można było zrobić coś lepiej? Czy można było zrobić coś inaczej? W naszych planach mówiliśmy o dokończeniu i uruchomieniu nowej części szpitala słupeckiego, mówiliśmy o inwestycjach drogowych, mówiliśmy o edukacji i terenach inwestycyjnych, o przedsiębiorcach dających pracę i płacących podatki.

Okazało się że pięć lat to za mało, żeby zrobić wszystko i jednocześnie wystarczająco dużo, żeby zrobić wiele. Chcąc zrobić jeszcze więcej, zdecydowaliśmy się kontynuować ten projekt w nadchodzących Wyborach Samorządowych. Przed Powiatem wielkie wyzwanie inwestycyjne, czyli budowa łącznika bazy wojskowej z autostradą A2.

Chcemy rozszerzyć to wyzwanie o przygotowanie strefy inwestycyjnej w sąsiedztwie powstającej drogi, a docelowo zaprosić inwestorów dających prace i płacących podatki. Kluczowe dla nas pozostają kwestie współpracy z samorządami lokalnymi. Poszukiwanie części wspólnych w tworzeniu priorytetów i strategii rozwoju.

W nadchodzących wyborach chcielibyśmy rozszerzyć strefę wpływu naszych przedstawicieli w Radzie Powiatu. Z pewnością pierwszą pozytywną weryfikacją tego projektu jest przyłączenie się dwóch liderów prowadzących listy w Strzałkowie i Słupcy: Dariusza Grzywińskiego i Tadeusza Raczkowskiego. O kolejnych krokach będziemy informować na bieżąco – czytamy w przekazanej informacji.

9 odpowiedzi

    1. Puste zgrane hasła pociągnięte z neta. Starsi panowie wnuki wam bawić a nie zajmować się sprawami Rzepospolitej.

    1. No coś ty, on przecież chce do Berlina. Tak głośno krzyczał … I chyba masz rację, dziadkiem to pewnie nie jest, ale z dziadami trzyma.

  1. Przeczytałem, te wpisy i przyznam, że jestem nimi zdziwiony. Szanowny państwo, każdy ma prawo startować w wyborach ,niezaleznie czy ma wnuki, czy prawnuki, takie jak prawo, a ocenę zostawmy WYBORCĄ. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *