Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Hala już po remoncie

Wspólna inwestycja gminy Strzałkowo i powiatu słupeckiego dobiegła końca. Remont hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Strzałkowie kosztował blisko 400 tys. zł.

Hala została wybudowana w 2003 roku ze środków dwóch samorządów: powiatu słupeckiego i gminy Strzałkowo. Obiekt wykorzystywany jest m.in. podczas zajęć wychowania fizycznego, organizacji różnego rodzaju imprez sportowych i nie tylko, a także- za odpowiednią opłatą korzystają z niego osoby indywidualne. Obłożenie jest spore, a hala eksploatowana jest praktycznie od rana do wieczora, w związku z czym niektóre jej elementy wymagały już remontu.

Dariusz Grzywiński, wójt gminy Strzałkowo

 

 

Oprócz wspomnianych prac wykonana została także nowa, niezależna i co warto podkreślić bardzo nowoczesna kotłownia gazowa, która jest znacznie efektywniejsza i oszczędniejsza.

Ireneusz Gumienny, wykonawca kotłowni

 

 

Całkowity koszt remontu wyniósł około 400 tys. zł. Część środków- 130 tys. zł udało się pozyskać z Urzędu Marszałkowskiego, resztę samorządy podzieliły pomiędzy siebie. Oficjalne oddanie wyremontowanej hali odbyło się wczoraj, przy okazji VII Halowego Turnieju Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz