Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Hetman i Pyrzyk zachęcali do udziału w Wyborach do Parlamentu Europejskiego

Dziś w Słupcy miała miejsce konferencja prasowa kandydatów do w Wyborach do Parlamentu Europejskiego z ramienia Trzeciej Drogi.

Wzięli w niej udział poseł Michał Pyrzyk, oraz lider listy w Wielkopolsce, Krzysztof Hetman, ostatnio Minister Rozwoju i Technologii, wcześniej poseł Parlamentu Europejskiego. Obecny był także Krzysztof Grabowski, wicemarszałek województwa Wielkopolskiego.

Politycy Polskiego Stronnictwa Ludowego zachęcali do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach oraz prezentowali swój program. – Prosimy mieszkańców aby wzięli udział w tych wyborach. Czasami wydaje nam się, że te Wybory do Europarlamentu są gdzieś daleko, nie dotyczą nas, natomiast dotyczą tak naprawdę spraw  fundamentalnych – mówił Pyrzyk.

Poseł przypomniał takżę sześć punktów programowych Trzeciej Drogi takich jak: Europa przygotowana do obrony swych granic, Czas na polski atom źródło czystej i taniej energii, Zielony Ład do poprawy, Polscy rolnicy z równymi szansami w Europie, Europa inwestuje w zdrowie i Europa cyfrowo konkurencyjna.

 

 

– To w Parlamencie Europejskim podejmuje się decyzje, które dotyczą naszego codziennego życia (…) W ciągu dwóch lat, jak tylko rozpocznie się ta kadencja, rozpoczną się prace nad nowym budżetem Unii Europejskiej, który zacznie swój bieg od 2028 roku.

To będzie ostatnia szansa na bardzo duże europejskie pieniądze dla Polski i dla Wielkopolski – mówił Hetman.

 

 

7 odpowiedzi

 1. Dobrze, że Bóg dal nam łaskę mądrości abysmy mogli odróżnić dobro od zła….żebyśmy mogli zrozumieć co jest prawda a co kłamstwem. Dziękuję. Gdy słyszę o brudnej energii na poziomie posła….o obietnicach nie pokrytych konkretami to dziękuję że potrafię odróżnić obłudę polityczną. Nie wierzę Wam. Nie oddam Wam mojego głosu

 2. Głosowanie na was PSL – owcy to:
  – napływ emigrantów i rozróby w Polsce,
  – zniszczenie polskiego rolnictwa, idiotyczny zielony ład,
  – antypolska polityka klimatyczna,
  – zalanie rynku samochodów zużytymi elektrykami z Niemiec, wiatrakami i innymi głupotami
  – dalsze promowanie ideologi LGBT+
  – sprzedaż Polski po kawałeczku i utrata suwerenności.

 3. Dodam tylko że mamy ministra Ewakułacji Narodowej z PSL tzw. tygryska z przygotowanym pleakiem do ucieczki w razie gdyby co. Z wykształcenia lekarza który namawiał do wiadomo czego. Dzisiaj milczy.
  Takich mamy Włodarzy!

 4. Głosujcie kochani wyborcy na posła Pyrzyka do Europarlamentu, a on po krótkim czasie pokaże Wam środkowy palec, bo wyszuka sobie bardziej dochodowe miejsce w polityce. Wybór do Sejmu RP już nie zaspokaja wybujałego ego pana Pyrzyka. A co z głosami ludzi i ich zaufaniem, którym obdarzyli go wybierając do Parlamentu? Wstyd Panie Pośle to chyba najdelikatniejsze określenie dla takiej postawy!

 5. Głosować na ,,Trzecią Drogę” to strata cennego głosu,oni bez guru Tuska nic nie mogą -przykład „sprawności”ministra rolnictwa.A pan Hetman dlaczego skrócił ostatnią kadencje jako europoseł ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *