Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Historyczne zwycięstwo stało się faktem”

Na wyjeździe Wilki Wilczyn 3:2  pokonali siatkarze SPS Konspol Słupca.

-Historyczne zwycięstwo stało się faktem. Po wielu latach, w których nie mogliśmy pokonać ekipy LUKS Wilki Wilczyn na ich terenie, dziś zwyciężamy po horrorze 3:2 (25:21, 18:25, 22:25, 25:20, 15:13).

Spotkanie było bardzo wyrównane, oba zespoły robiły co mogły w polu zagrywki, ale finalnie to my zdobyliśmy ostatni punkt i możemy cieszyć się z dwóch oczek.

W sytuacji ligowej wydaje się, że nie dużo zmienia to w kontekście naszego występu w barażach, ale i tak cieszymy się, że graliśmy dziś do końca i w nagrodę świętujemy wygraną. MVP spotkania wybrany został Wiktor Kowalski, który w najważniejszych momentach utrzymał dobry poziom, szczególnie w grze ofensywnej .

Dziękujemy wszystkim za wsparcie tak z hali jak i sprzed monitorów. Widzimy się 15.04 na ostatnim domowym meczu, kiedy to podejmiemy Stoczniowca Politechnikę Gdańską- czytamy na stronie słupeckiego zespołu.

 

FOTO: SPS Konspol Słupca

Jedna odpowiedź

  1. Oczywiście,że zwycięstwo cieszy a do tego niezła gra….Wielka szkoda ze stratą dla ostatecznego wyniku w lidze bo baraże były w zasięgu ….PANOWIE SIATKARZE zadaję pytanie ; dlaczego dopiero w piątym secie pokazaliście zaangażowanie,pełną determinację i pozytywną agresję? aż miło się oglądało i w tym momencie nawet przegrana nie zmieniłaby mojej oceny….No ale mam nadzieję, że ekipa się nie posypie i na następny sezon wyciągniecie wnioski i będzie zdecydowanie lepiej…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *