Hulajnogą potrącił kobietę na ścieżce pieszo – rowerowej

Do poważnie wyglądającego wypadku doszło dziś w Piotrowicach w Gminie Słupca.

Około godziny 19:00 na ścieżce pieszo -rowerowej 15 – latek poruszający się hulajnogą elektryczną potrącił idącą tamtędy kobietę.

Poszkodowana z obrażeniami głowy karetką została zabrana do szpitala. Sprawę wyjaśnia Policja.

To kolejny wypadek z udziałem hulajnogi w naszym regionie.

Jedna odpowiedź

  1. Ciekawe dlaczego pokicja tak mało ściga użytkowników tych elektryków. Jeżdżą wszędzie byle jak niezależnie czy idą obok starsi młodsi ,niezaleznie czy ulica xzy chodnik. W Strzałkowie jest podobnie. Lawiruja nawet z ogromną prędkością pośród dzieci idących na trening obok trybun na stadionie gminnym. Powinny być znaki zakazu wjazdu zanim wydarzy się tragedia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *