Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

I Zlot Food Trucków w Słupcy

Podczas długiego weekendu majowego 1-2-3 maja po raz pierwszy na ulicy Gajowej przy Stadionie Leśnym w Słupcy odbędzie się I Zlot Food Trucków.

Na imprezę do Słupcy zjedzie 15 foodtracków – najlepszych mobilnych restauracji z całej Polski. Na mieszkańców czekać będą smaki z wszystkich stron Świata.

Każdy Foodtruck, który zaparkuje zaserwuje coś innego. Będą burgery, frytki belgijskie, bubble wafle, hiszpańskie churrosy, kuchnia meksykańska, tybetańska, włoska, gruzińska i wiele innych.

Zloty Foodtracków stały się w ostatnim czasie bardzo modne i uczestniczy w nich bardzo wiele osób, które na takie imprezy przychodzą całymi rodzinami i przyjemnie spędzają czas próbując smaków z różnych zakątków świata. Oczywiście ze względu na obecną sytuację w kraju będzie możliwa tylko sprzedaż na wynos.

Celem imprezy jest, aby każdy miał możliwość posmakowania street foodu, bo wielu osobom kojarzy się to tylko z fast foodem, a wcale tak nie jest.

 

*Artykuł sponsorowany


Najnowsze komentarze
  • Mam nadzieję, że mają parasole i ciepłe ubrania.

  • Jedzenie było słabe i mega zawyzone cenowo. Jeżeli to były,, najlepsze foodtrucki” w pl to chyba żart jakiś. Na zwykłych plenerowych imprezach stoją nieraz lepsze

Dodaj komentarz