Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

II Bal Dobroczynny „Radość Buduje”

W sobotę w Agroturystyce „Zacisze” w Siennie odbył się II Bal Dobroczynny „Radość buduje”, który zgromadził ok 70 osób na wspólnej zabawie.

-Uczestnicy mieli okazję skosztować wiele smakowitych potraw oraz skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych na Bal. Czas Balu umilał i do tańca przygrywał wspaniały zespół EFEKT, a gwiazdą wieczoru był znany raper Nowator, który przybył do nas prosto ze swojej trasy po Stanach Zjednoczonych.

Szczególnymi gośćmi byli były wojewoda Winnicy Vladyslav Skalski oraz utalentowane dziewczyny z Ukrainy: Walentyna Sawka (grająca na saksofonie) i jej siostra, której pasją od kilku lat jest malowanie. Zabawie towarzyszył pokaz robienia drinków i ich degustacja w wykonaniu formacji „ShakeUp”.

W czasie Balu odbyła się licytacja, podczas której zebraliśmy ponad 22 tysiące złotych, oraz loteria fantowa, podczas której zebraliśmy 1.700 zł. Cały ten dochód zostanie przeznaczony na zakup samochodu dla Straży Pożarnej w Żytomierzu, dzięki któremu możliwe będzie rozwożenie pomocy mieszkańcom małych wiosek i żołnierzom na froncie.

Licytację i cały Bal poprowadził Łukasz Kubicki z Radia Plus- czytamy na stronie Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Giewartowie, organizatora wydarzenia.

Więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ.

 

 

FOTO: Foto Softis Szymon Nowicki


Brak komentarzy

Dodaj komentarz