Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

IX Biegi Uliczne „Strzałkowo Dobry Kierunek”

Blisko 270 zawodników wzięło udział w IX edycji Biegów Ulicznych „Strzałkowo Dobry Kierunek”.

Podobnie jak przed rokiem jako pierwsi przystąpili do rywalizacji dorośli. Zawodnicy mieli do wyboru dwa dystanse: 10 km (bieg główny) i 5 km (bieg towarzyszący i marsz Nordic Walking). Sygnał do startu dał wójt Tomasz Gałan, który po chwili dołączył do biegaczy na dystansie 5 km.

Zwycięzcami biegu głównego zostali: Kuba Górecki z Dąbrowy (00:34:58) i Jowita Pochylska ze Strzałkowa (00:47:08). W biegu towarzyszącym najlepsi okazali się: Łukasz Dolata z Mogilna (00:18:23) i Marzena Siwińska z Czerniejewa (00:21:06), a w marszu Nordic Walking: Dariusz Samulczyk ze Strzałkowa (00:34:01) i Wioletta Chrzanowska z Koła (00:40:29).

 

 

Tradycyjnie w ramach biegu głównego rozegrane zostały również Mistrzostwa Gminy Strzałkowo, w których zwyciężyli: Mariusz Adamowski (00:39:09) i Jowita Pochylska (00:47:08). Na mecie każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal, a najlepsi nagrody w formie bonów do sklepu sportowego.

Po rywalizacji dorosłych przyszedł czas na biegi dzieci i młodzieży. Wystartowało w nich około 150 młodych biegaczy, którzy rywalizowali na różnych dystansach w zależności od wieku.

Dokładne wyniki znajdziecie TUTAJ.

 

 

*materiał sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *