Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Jak doszło do śmierci 46-latki znalezionej w Jeziorze Słupeckim? Prokuratura prowadzi śledztwo.

Śledztwo w sprawie śmierci 46-letniej kobiety, której ciało znaleziono w sobotę w Jeziorze Słupeckim prowadzi Prokuratura Rejonowa w Słupcy.

O zdarzeniu pisaliśmy TUTAJ.  Miało ono miejsce w sobotę w miejscowości Róża w Gminie Słupca. W godzinach popołudniowych w okolicy Jeziora Słupeckiego znaleziono tam porzucony samochód. W związku z tym rozpoczęły się poszukiwania jego kierowcy.

Straż i policja przeczesywali brzeg jeziora, a także sam akwen. Około godziny 18:00 blisko brzegu ujawniono ciało 46-letniej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Słupcy.

Zostało one wszczęte z artykułu 155.Kodeksu Karnego, który dotyczy nieumyślnego spowodowanie śmierci. Wiąże się on z karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Zakończyły się już wstępne czynności procesowe. Wkrótce przesłuchani będą świadkowie oraz przeanalizowany zostanie zebrany materiał dowodowy. Niedługo mają być również znane wyniki sekcji zwłok kobiety oraz badań toksykologicznych jej krwi.

Cała procedura potrwa około miesiąc. Dopiero wtedy będzie można ustalić ewentualne przyczyny zdarzenia i śmierci 46-latki.

 

Ciało kobiety wyłowione z Jeziora Słupeckiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *