Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Jak spędzać czas wolny w Słupcy?

Informacja dotycząca możliwości spędzania czasu wolnego była jednym z punktów obrad ostatniej miejskiej komisji.

 

 

A Wy co myślicie o atrakcjach w mieście i spędzaniu w nim wolnego czasu? Co Waszym zdaniem uzupełniło by tą ofertę?


Najnowsze komentarze
  • Zawsze dla rozrywki można iść na kebab albo do któregoś marketu na zakupy albo tak polazic. A w godzinach wieczornych siedź na tyłku przed telewizorem. Albo znow idź na pizze lub kebaba. Czy aż tyle jest rozrywki nie powiedział bym. Chyba że 25-letnia młodzież lubi lepic babki z piasku, chodzić na plac zabaw… Pewnie niektórzy nie umieją docenić tego co mają i wyjeżdżając na studia, zostają na stale w większym mieście… w Poznaniu są większe place zabaw zapewne….

  • To co usłyszałem to jest ględzenie urzędnika. ten kto młody, zdolny spieprza z tego waszego Psl-owskiego raju. Samorząd Wrześni działa poprawnie. Popatrzcie jak to robią inni. Na początek nim wszyscy młodzi stąd wyjada połączcie natychmiast Miasto i Gminę.

    • Oni nigdy nie dojdą do porozumienia i nie doprowadzą do połączenia miasta i gminy. Ich partykularne interesy są ponad interesem mieszkańców. Jeżeli nie pójdzie konkretna petycja mieszkańców do władz centralnych, umotywowana przede wszystkim utrzymaniem dwóch odrębnych struktur administracyjnych, że nie wspomnę o aspekcie ekonomicznym i gospodarczym, to się zmian nie doczekamy. Taki “dziwoląg”, który u nas istnieje jest ewenementem w skali kraju, w zasadzie pozostał po byłym województwie konińskim.

    • Ha . Połączenie gminy z miastem? Kazusiowa dopóki nie ustawi rodziny do 10 pokolenia to nigdy nie odda swych rządów… Jak na razie jedyna firmą która prosperuje przy dojezdzie do A2 powstała tylko dlatego że był układ zatrudnienia córki wójtowej na wysokim stołku. ja nie muszę wyprowadzać się do wrzesni wystarczy mi Strzałkowo..

  • Póki u sterów jest PSL żadna młodzież z perspektywach tam nie zostanie na stałe

  • Bieganie, możemy biegać, biegajmy,wszyscy biegajmy za chwile oświetlą nam bieżnie na stadionie i dalej będziemy mogli biegać, biegać bez przerwy. Odpicujmy się w obcisłe trykoty jak nasi włodarze, oj przepraszam burmistrz już odpuścił a tak fajnie z Królem wyglądali razem w tych trykotach, nie jedna koloratka się obejrzała. Za chwilę wymienią nawierzchnie na PROMENADZIE ( dumie naszego burmistrza) i też będzie można biegać. Teraz bieganie bo rumba nie wszystkim wyszła na zdrowie.

Dodaj komentarz