Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Janusz Wojciechowski z wizytą

Europoseł PiS, Janusz Wojciechowski odwiedził powiat słupecki. W Młodojewie spotkał się z mieszkańcami i lokalnymi działaczami Prawa i Sprawiedliwości.

Były wicemarszałek Sejmu w swoim wystąpieniu mówił m.in. o rosyjskim embargu na polskie warzywa i owoce, katastrofie smoleńskiej i konieczności zmiany w Polsce, również tej na szczeblu samorządowym.

 

 

Spotkanie z Januszem Wojciechowskim oficjalnie rozpoczęło kampanię wyborczą Prawa i Sprawiedliwości w powiecie słupeckim. Partia przedstawiła swoich kandydatów do powiatu słupeckiego z terenu gminy Słupca. A są wśród nich: Krzysztof Sobczak, Karol Malanowski, Emilia Woźniak, Anna Bukowiecka, Mirosław Koronkowski i Katarzyna Jelińska.

 

 

Mówił Waldemar Miernik, szef słupeckiego PiS-u. W listopadowych wyborach Prawo i Sprawiedliwość będzie miało także swojego kandydata do sejmiku województwa wielkopolskiego. Został nim Jacek Bartkowiak, były redaktor naczelny Gazety Słupeckiej i wieloletni pracownik Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, który swoje doświadczenie chce teraz wykorzystać na korzyść powiatu słupeckiego. Przypomnijmy, że w wyborach do Rady Miasta, Prawo i Sprawiedliwość startuje w ramach koalicji Prawica razem dla Słupcy, w skład której wchodzą także m.in. Solidarność, czy Polska Razem Jarosława Gowina.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz