Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Jaszka trenował z Hagardem

Rozgrywający Reprezentacji Polski w piłce ręcznej Bartłomiej Jaszka odwiedził wczoraj Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Strzałkowie.

Spotkanie było możliwe dzięki inicjatywie nauczyciela w strzałkowskiej szkole, a także trenera drużyny piłkarzy ręcznych UKS Hagard Strzałkowo Macieja Leżały. Przypomnijmy, że reprezentant Polski obecnie występuje w Bundeslidze,  gdzie gra drużynie Füchse Berlin. W swoim dorobku ma między innymi brązowy medal Mistrzostw Świata w Chorwacji, a także klubowe mistrzostwo Polski i puchar Niemiec. Obecnie leczy kontuzje barku. W strzałkowskiej hali najpierw odpowiadał na pytania uczestników spotkania, a także samych zawodników, by następnie odbyć z nimi wspólny trening. Podczas niego nie zabrakło ciekawych ćwiczeń zaproponowanych przez gościa oraz cennych wskazówek dla naszych zawodników. Na koniec dosłownie każdy miał możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia i zdobycia autografu sportowca. Jak mówi sam zawodnik nie potrzebował zbyt wiele czasu, a by zdecydować się na przyjazd do Strzałkowa.

 

 

Zadowolenia ze spotkania nie krył także jego inicjator- Jesteśmy już po spotkaniu z reprezentantem Polski Bartłomiejem Jaszką. Wszyscy, ja,zawodnicy UKS Hagard, młodzież i nauczyciele ZSP Strzałkowo jesteśmy pod wrażeniem Bartka i jego podejścia do nas.Nie dało się odczuć, że to gwiazda handballu międzynarodowego formatu. Zawodnik godny naśladowania zarówno na boisku, jak i poza nim. Składamy podziękowania Dominikowi Kaszubie za pomoc w zorganizowaniu dzisiejszego spotkania– mówił trener Maciej Leżała. Galerię zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie klikając w poniższy link.

Bartłomiej Jaszka w Strzałkowie (FOTO)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *