Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Jeden z najsłabszych, jeśli nie najsłabszy mecz w jakim przyszło mi prowadzić SKP Słupca”

Wysoko, bo aż 0:7 ze Zjednoczonymi Trzemeszno na wyjeździe przegrali seniorzy SKP Słupca.

Nasza drużyna od około 35 minuty grała w dziesiątkę po drugiej żółtej i czerwonej kartce dla Aleksandra Rybarczyka. Wówczas przegrywała już jednak 0:3.

– Zdarzały się nam wysokie przegrane już w poprzednim sezonie, ale dziś chyba był to jeden z najsłabszych jeśli nie najsłabszy mecz w jakim przyszło mi prowadzić SKP Słupca.

Pomimo, że na papierze pierwsza jedenastka wyglądała obiecująco, to na boisku wyglądało to bardzo źle, a strata bramek w pierwszej połowie była tego efektem. Po czerwonej kartce dla Olka Rybarczyka rywal już totalnie kontrolował przebieg meczu i stąd taki wynik. Boli to, że zawodnicy nie wyciągają wniosków z popełnianych błędów.

Liczyłem, że czas będzie grał na naszą korzyść i drużyna zacznie się scalać i tworzyć zespół ale jeszcze niestety na boisku pojawiamy się jako zlepek 11 zawodników.

Dopóki to nie ulegnie zmianie i nie zaczniemy tworzyć zespołu na boisku będzie nam bardzo trudno o zdobycz punktową, a przed nami kolejne ciężkie mecze – komentuje trener, Łukasz Kubzdyl.

W następnym spotkaniu przy Gajowej Słupczanie zagrają z Meblorzem Swarzędz.

 

FOTO: Krystian Rybarczyk/SKP Słupca

10 odpowiedzi

 1. Ja tak myślę czy nie lepiej wycofać zespół i budować od nowa w niższych klasach,a pieniądze przeznaczyć na tych młodszych piłkarzy.

  1. Czy to 4 czy 5 liga to wyniki takie same. W okregowce bedzie to samo? Trener powinien odejsć dla dobra zespolu, moze nowa miotła wycisnie cos więcej z tych slabych kopaczy.

   1. Co jeszcze musi się stać by wywalić tego trenera lub by sam zrezygnował. To jest jakiś dramat. Niedługo spadną do okręgówki i też będą te same wyniki. Scalanie drużyny trwa już pół roku i nic z tego nie ma i nie będzie. Czy ktoś się wreszcie obudzi czy dopiero gdy spadek będzie już pewny? Szkoda czasu na wyjazdy i pieniędzy jeżeli nie będzie żadnej zmiany personalnej. Tłumaczenie się juniorami… SKP zawsze juniorami stało, którzy dawali radę ale nigdy w historii nie było tak słabego półrocza… Lepiej rozwiążcie drużynę niż zapisujcie najgorsze karty w historii słupeckiej piłki. Ciekawe jak się czują byli piłkarze i trenerzy patrząc na ten wstyd.

 2. Może w końcu prezes zabierze w tej sprawie głos, czy prawdą jest to, że umowa z trenerem jest tek skonstruowana, że do końca roku nie można zwolnić trenera bo będzie się to wiązało z karami finansowymi.

  1. Trener-biznesmen ma pojęcie o tym jak o swój interes zadbać. Swoją drogą ktoś z Zarządu te umowę musiał podpisać także trzeba patrzeć co się podpisuje. Nie tylko trener jest tu winien

 3. Trener out ! Non stop jest postęp ale wyniki coraz gorsze trseba wywalić tego fizolofa! Spad z drużyna a teraz przynosi wstyd naszemu miastu.

 4. Najgorszy trener w historii słupeckiej piłki! Przecież pierwszy lepszy z ulicy byłby lepszy. Jeżeli zarząd go nie „wywali” natychmiast to za chwilę będzie okręgówka. Przecież ten człowiek w tych swoich wypowiedziach kompromituje się co raz bardziej !! My kibice rządamy dymisji tego filozofa!

  1. Trzech zawodników jeszcze się uśmiecha nieświadom tego co za chwilę się stanie. SKP jest na równi pochyłej do klasy okręgowej. Po jesieni będzie miało 5 punktów. Nie wiem czy zmiany w przerwie zimowej pozwolą utrzymać zespół na tym poziomie. Fajnie, że są młodzi miejscowi, ale przeskok do ligi seniorskiej jest zbyt duży dla tych młodych chłopaków. Trener też nie udźwignął tej ligi, frazesy o tym że jest postęp i zespół momentami funkcjonuje tak jak powinien niczego nie wnosi. Tak fatalne wyniki na pewno nie są budujące dla nikogo, Młodzi chłopcy mają zadatki na piłkarzy, ale po prostu nie mają od kogo się uczyć w tym zespole Trudne zadanie przed całą ekipą SKP Zarówno zarządem, sztabem jak i zawodnikami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *