Jedna osoba ucierpiała w pożarze w Gminie Zagórów

Do pożaru budynku mieszkalnego w Gminie Zagórów wezwani zostali w czwartek strażacy z Powiatu Słupeckiego.

Około godziny 12:28 otrzymali oni zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Trąbczyn. Na pomoc ruszyło sześć zastępów straży.

Wśród nich były dwie jednostki z PSP w Słupcy, a także OSP Zagórów, Trąbczyn i Kopojno. Ogień udało się opanować.

W wyniku pożaru poszkodowana została jedna osoba, która została zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

 

FOTO: OSP Kopojno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *