Do pożaru budynku mieszkalnego w Gminie Zagórów wezwani zostali w czwartek strażacy z Powiatu Słupeckiego.
Około godziny 12:28 otrzymali oni zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Trąbczyn. Na pomoc ruszyło sześć zastępów straży.
Wśród nich były dwie jednostki z PSP w Słupcy, a także OSP Zagórów, Trąbczyn i Kopojno. Ogień udało się opanować.
W wyniku pożaru poszkodowana została jedna osoba, która została zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.
FOTO: OSP Kopojno





