Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Jednośladem bezpiecznie do celu – wspólna akcja policjantów i motocyklistów

Policja prowadzi akcję pod nazwą Jednośladem bezpiecznie do celu, której priorytetem jest zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo użytkowników pojazdów jednośladowych.

-Działania dotyczą między innymi motocyklistów. W dniu rozpoczęcia sezonu motocyklowego w powiecie słupeckim wspólną akcję zorganizowali członkowie Wielkopolskich Fanów Motocykli i słupeccy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego.

Na placu przed jednym z marketów w Słupcy rozdawali tematyczne ulotki oraz naklejki, przypominające o bezpiecznych zachowaniach na drodze różnych uczestnikach ruchu drogowego.

 

 

„Jednośladem bezpiecznie do celu” to akcja profilaktyczna mająca na celu przypominanie i uświadamianie kierującym jednośladami o tym, że są niechronionymi uczestnikami ruchu drogowego oraz o zagrożeniach z tym związanych. To również czas na promowanie właściwych zachowań wobec innych użytkowników drogi.

Apelujemy do kierujących o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i rozwagę. Młodym motocyklistom przypominamy, że każdy ma tylko jedno życie. Bezpieczeństwo jest ważniejsze od kilku chwil emocji za kierownicą-czytamy na stronie KPP w Słupcy.

 

Deszcz im nie straszny. Motocykliści rozpoczęli sezon w Słupcy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *