Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Jesienna spartakiada w Misiu

W poniedziałek hali MOSiR-u odbyła się XII Spartakiada Przedszkolaków zorganizowana przez Przedszkole nr 2 „Miś” w Słupcy.

-Dzięki uprzejmości Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupcy Agnieszki Orchowskiej, najstarsze przedszkolaki mogły uczestniczyć w sportowych zmaganiach na wielkiej sali gimnastycznej. Konkurencje przygotował i prowadził Jacek Smuszkiewicz, nauczyciel wychowania fizycznego, a uczniowie słupeckiej trójki nie tylko opiekowali się małymi sportowcami, ale również byli instruktorami przedstawiającymi poszczególne konkurencje.

Jury w składzie: Urszula Michlicka, Dyrektor Przedszkola nr 2 „Miś” w Słupcy oraz Kamila Gaszak, Przewodnicząca Rady Rodziców, nie tylko bacznie obserwowało poprawność wykonanych zadań, ale przede wszystkim życzliwie dopingowało małych sportowców.

Przedszkolacy zmagali się w ośmiu konkurencjach, ale sił i zapału wystarczyłoby na pewno na więcej. W przedszkolnej Spartakiadzie udział wzięli również rodzice oraz panie z poszczególnych grup, wszyscy bardzo się starali aby zdobyć dodatkowe punkty dla swoich grup.

Zwycięzcy sportowych potyczek oprócz medali otrzymali dyplom potwierdzający uczestnictwo w zawodach.

Dziękujemy społeczności słupeckiej trójki z panią Dyrektor na czele-czytamy w informacji placówki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *