Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Jesienny piknik rodzinny w Dolanach

W Przedszkolu w Dolanach z ZSP w Ratyniu odbył się „Jesienny Piknik Rodzinny”.

-Na początku pragniemy podziękować naszym sponsorom, którzy przyczynili się do pięknych uśmiechów na twarzach dzieci: , Janowi Szubińskiemu, Mirosławowi Kujawie, Adamowi Siubie, Rafałowi Piotrowskiemu, Jerzemu Orchowskiemu, wójtowi Gminy Lądek Arturowi Miętkiewiczowi, Erykowi Łąbęckiemu, Adrianowi Drop, Sebastianowi Woźniakowi, Dorocie i Damianowi Bartczakowi, Urszuli Radlińskiej Dentivia Zagórów, Natalii Kaźmierskiej Familia Clinic Słupca, Justyna i Dariusz Niewiadomscy Delikatesy Centrum, Spółdzielni Mleczarskiej w Strzałkowie piekarni GS w Zagórowie, Państwu Witkowskim T-tex , Pasiece Ląd oraz Państwu Szumigalskim Sklep Wielobranżowy.

Dzięki Państwa wsparciu udało się przygotować przepyszne potrawy: pyry z gzikiem, zupę dyniową, chleb ze smalcem i ogórem, a także słodki poczęstunek. Zakupione zostały też nagrody dla dzieci za udział w konkursie plastycznym i zawodach sportowych.

W konkursie plastycznym wzięły udział 23 rodziny. Dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie. Czas upłynął nam na rozmowach przy ognisku i wspólnych zabawach. Dziękujemy za obecność i zaangażowanie!- relacjonują organizatorzy.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz