Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Jóźwiak z Pucharem Ratajczaka

Drużyna Jóźwiak Materiały Budowlane triumfowała w IX Turnieju Piłki Nożnej im. Dariusza Ratajczaka.

Ze względu na epidemię koronawirusa tym razem zawodnicy rywalizowali w dzień, a nie w nocy. W sumie do gry przystąpiło 13 zespołów.

Najlepsza okazała się ekipa Jóźwiak, która w finale po remisie 0:0 w rzutach karnych pokonała Stolarzy Piotrowice 3:2.

W meczu o trzecie miejsce po wyniku 1:1 także w rzutach karnych Lenie ograły Getin Bank 2:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Pawlak, bramkarzem Maciej Przygoda, a obrońcą Daniel Kujawa.

Podczas turnieju zbierano pieniądze na rehabilitację Julki Borowiec ze Słupcy. W sumie udało się zebrać 5 800 zł.

-Serdeczne podziękowania: Rodzicom Julki Borowiec – Magdalenie i Dawidowi, Piotrowi Górnemu, całemu MOSiR z Beatą Nadgrodkiewicz i Agnieszką Kończak – Górniak na czele, Miastu Słupca z Burmistrzem Michałem Pyrzykiem, Starostwu Powiatowemu ze Starostom Jackiem Bartkowiakiem, MOS Słupca z Dyrektorem Wojciechem Henke i Dariuszem Mielcarkiem, NSZZ Policjantów Województwa Wielkopolskiego z Poznania z Mateusz Przybyłowski, Justyna Makowska i Paweł Ławniczak, SKP Słupca z prezesami Patryk Krawiec i Robert Nadgrodkiewicz, KOZPN z Prezesem Grzegorzem Pietrzakiem i sędziami Daniel Kaczan i Grzegorz Pawlak, Rodzinie śp. Dariusza Ratajczaka – żonie Marioli, córce Aleksandrze i synowi Jarkowi, Wiesławowi Banasiak, Iwonie Sokołowskiej, Play Słupca, Dobry Adres Piotrowice, Firmie Oshee i przedstawicielowi Karolowi Grzywińskiemu, Szymonowi Grzywińskiemu, Mariuszowi Królowi, Krystianowi Rybarczykowi, Jackowi Mikołajczyk, Szymonowi Woźniakowi, Wojtkowi Lisiakowi, Ewie Czaplińskiej.

Chyba nikogo nie pominąłem. I dziękuję wszystkim drużynom za super turniej a Jóźwiak Materiały Budowlane Słupca gratuluję zwycięstwa. Do zobaczenia za rok- podsumowuje organizator imprezy, Mariusz Rakowicz.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz