Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Derby dla Zagórowa

Zachęcamy do lektury relacji z piłkarskich rozgrywek młodzieżowych podczas minionego weekendu.

(JS) UKS Hagard Strzałkowo-GKS Sompolno 4:1 (3:1)

Drugi mecz w rundzie wiosennej i drugie zwycięstwo mają za sobą piłkarze strzałkowskiego Hagardu. Tym razem na własnym boisku po dwóch trafieniach Eryka Nowaka i dwóch Patryka Kędziory zawodnicy Tomasza Gałana 4:1 ograli GKS Sompolno. Pierwszy z wymienionych graczy mógł nawet skompletować hat-tricka, jednak nie wykorzystał rzutu karnego. O przebiegu spotkania po meczu rozmawialiśmy z trenerem Gałanem.

 

 

(JM) SKP MOS Słupca-ZKS MOS Zagórów 1:2 (0:2)

Sporo dobrej gry przyniosły rozgrywane w Słupcy derby juniorskich drużyn MOS-u. SKP podejmowało ZKS, który do meczu przystąpił w mocno okrojonym składzie. W szeregach słupczan największymi niespodziankami był brak w podstawowej jedenastce Tomasza Rosińskiego i nieobecność w kadrze meczowej Jakuba Kozaczyka. Od początku grę prowadzili gospodarze, jednak nie potrafili tego przełożyć na zdobycz bramkową. Przyczajony ZKS swoich okazji szukał w kontratakach i ta taktyka okazała się dużo bardziej skuteczna. Prowadzenie celnym strzałem po podaniu Daniela Kotuńskiego dał przyjezdnym Patryk Borowski Po stracie w środku pola Patryka Jasiaka druga kontra dała podwyższenie prowadzenia. Do Wojciecha Kaźmierczaka dograł Eryk Kopaczewski i było 0:2. W międzyczasie do szpitala ze złamanym nosem trafił piłkarz Zagórowa  Rafał Krych. Tuż po przerwie mogło być po meczu kiedy Kopaczewski z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę bramki SKP. Słupczanie gola kontaktowego również zdobyli po kontrataku, a jego autorem był Jakub Kwaśny. Choć w końcowej fazie meczu całkowicie zepchnęli rywali do defensywy, to jednak nie zdołali wyrównać między innymi dzięki bardzo dobrzej dyspozycji zagórowskiego bramkarza Michała Jakubowskiego. Tak spotkanie komentowali obaj trenerzy Michał Walerczyk i Jacek Przydryga.

 

 

 

 

 

 

(JM) Polonia Golina-Czarni Ostrowite 1:2 (0:0)

Dwa gole dające zwycięstwo juniorom z Ostrowitego w wyjazdowym meczu w Golinie strzelił Łukasz Piguła. Ten sam zawodnik mógł jeszcze powiększyć swój dorobek , jednak w jednej z sytuacji nie trafił do pustej bramki, a raz jego strzał zatrzymał się na poprzeczce.Podobnie było z uderzeniem Krystiana Wojtasia.

 

(TS) UKS Hagard Strzałkowo-Wilki Wilczyn 12:1

Trening strzelecki urządzili sobie w meczu z Wilkami zawodnicy Krzysztofa Graczyka. Gole dla Hagardu zdobywali: cztery Dawid Nowak, po trzy Daniel Olek i Mateusz Maćkowiak, a także po jednej Marek Kowalski i Adrian Nawrocki.

(TM) SKP MOS Słupca-Polonia Golina 2:1 (1:1)

Za ostatnią przegraną 5:0 chcieli zrewanżować się swoim rywalom gracze z Goliny. Mimo wyrównanego meczu, to piłkarze ze Słupcy stworzyli sobie więcej sytuacji i po golach Dawida Łukasiewicza i Kamila Sikorskiego wygrali 1:2. Decydująca bramka padła na dziesięć minut przed końcem spotkania.

(MM) Kasztelania Brudzew-SKP Słupca 2:1 

Nieudaną inaugurację rozgrywek  mają za sobą gracze Tomasza Zastawy, którzy na wyjeździe ulegli Kasztelanii Brudzew 2:1. Jedyną bramkę dla SKP zdobył Mateusz Sobczak.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *