Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Kamena Rally Team zaprasza na Poznań Motor Show

Zespół Kamena Rally Team, w dniach 7 – 10 kwietnia 2022 pojawi się na największych targach motoryzacyjnych w Europie Środkowej. W specjalnie przygotowanej strefie oprócz zbudowanej na ten sezon rajdówki będzie można zobaczyć też inne pojazdy z ich floty oraz porozmawiać z samymi zawodnikami.

Poznań Motor Show, organizowany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, to od wielu lat stały punkt w kalendarzu miłośników motoryzacji. Targi te, z biegiem lat, urosły do największego eventu tego typu w tej części Europy. Zwiedzający rokrocznie mogą liczyć na niezwykle bogatą ekspozycję różnorodnych pojazdów, ale także na mnóstwo imprez towarzyszących. Białkowski i Baśkiewicz nie byliby sobą, gdyby nie wzięli udziału w tak wyśmienitym wydarzeniu. Wraz z marką Polaris Polska przygotowali na tę okazję wiele atrakcji. Ich targowa przestrzeń wypełniona będzie po brzegi maszynami, których na co dzień próżno szukać na polskich drogach.

-W naszym sektorze będzie można z bliska obejrzeć na przykład 4 osobowy pojazd RZR specjalnie przystosowany do dłuższych podróży offroadowymi trasami, którym byliśmy między innymi w czarnobylskiej strefie wykluczenia – mówi kierowca Tomasz Białkowski

-Będzie także trzykołowy Polaris Slingshot oraz nasz samochód serwisowy, który jeździ z nami na każdy rajd – Cadillac Escalade z silnikiem o pojemności 6 l. Zapraszamy wszystkich tych, którzy już nas znają, a także tych, albo szczególnie tych, których dopiero będziemy mogli wprowadzić w nasz rajdowy świat – dodaje pilot Dariusz Baśkiewicz.

Jednak największą gratką dla fanów zespołu rajdowego Orlen Teamu będzie niewątpliwie, niesztampowo skonstruowana, ich najnowsza rajdówka – Polaris RZR Pro XP Sport. Rajdowcy zapowiadają, że zamierzają przy jej pomocy sięgnąć po najwyższe trofeum, czyli Puchar Świata w terenowych rajdach Baja. Pojazd ten przeszedł szereg modyfikacji, o których zawodnicy z przyjemnością opowiedzą, a także podzielą się ze zwiedzającymi cennymi wskazówkami 
i zabawnymi anegdotami z ich dotychczasowych wypraw.

Przez cały czas trwania targów zespołowi fabrycznemu Polarisa będzie towarzyszyć Radio ESKA, które roztoczyło nad zawodnikami patronat medialny. Białkowski i Baśkiewicz zdradzają, że ekipa z „ESKI” zaplanowała na tę okoliczność wiele konkursów, w których będzie można wygrać gadżety i odzież team’ową.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz