Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Kandydaci nie chcą rozmawiać, debata odwołana!

Udziału w debacie wyborczej organizowanej przez redakcję Kuriera Słupeckiego odmówili kandydaci na burmistrza Słupcy. Z tego powodu przedwyborcza debata zostaje odwołana.

Przypomnijmy, że do tej pory dwie debaty zorganizowane zostały w Orchowie i w Powidzu. Do udziału w kolejnej zostali także zaproszeni kandydaci na wójta gminy Słupca i burmistrza naszego miasta. Ci drudzy w ostatniej chwili wycofali się ze spotkania z wyborcami, które miało się odbyć dziś o 19:00 w Zespole Szkół Muzycznych. Do redakcji Kuriera przekazali oficjalne pismo następującej treści: „Niniejszym informujemy, że rezygnujemy z udziału w debacie wyborczej kandydatów na burmistrza Słupcy w dniu 11 listopada 2014 roku”. Skan tego dokumentu załączamy poniżej.

W internecie to zachowanie już spotkało się z falą krytyki ze strony mieszkańców- To jest żenujące. Wstyd powinno być tym kandydatom. Czy wiem coś o programie pana Waldemara Miernika? Albo Mikołajewskiego? Nie wiem nic. Bo niby skąd? To byłaby doskonała okazja, żeby się dowiedzieć, co ci ludzie planują zrobić dla miasta w następnej kadencji. Jedynie mogę teraz sobie popatrzeć na plakat wyborczy pana Miernika z rodziną. Super. Albo na inne ulotki i wybrać sobie chyba najprzystojniejszego, bo innego sensownego kryterium już tu nie widzę. Myślę, że w imieniu wielu wyborców mogę podziękować za poważne traktowanie tychże wyborców. Ciekawe, jakie wymówki przedstawią ci, litości, kandydaci. Żenada. Ta, tu zaczyna się Polska. Na plakacie, który niedługo spadnie z płotu i zaśmieci chodnik-pisze jeden z czytelników na fejsbukowym profilu Kuriera Słupeckiego.Właśnie z powodu rezygnacji kandydatów dzisiejsze spotkanie zostało odwołane. Jak będzie z piątkową debatą na wójta gminy? Przekonamy się już niebawem.

 

FOTO: www.slupca.pl

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz