Close this search box.
Szukaj

Karny na wagę trzech punktów w Zagórowie. Remis Czarnych w Grzegorzewie.

1:0 na własnym boisku Wartę Dobrów pokonały ZKS Orły Zagórów.

– W niedziele rozegraliśmy przedostatnie spotkanie w tym sezonie na własnym boisku. W pierwszej połowie kibice nie obejrzeli bramek, mecz przez większość czasu toczył się w środku pola, gdzie przewagę miał zespół gości.

Rywale najlepszą okazję zmarnowali około 30 minuty, gdy oko w oko z Tomaszem Kruszyną stanął zawodnik rywali. Nasz bramkarz zachował zimną krew i był górą w tej sytuacji.

Po przerwie, to my zaczęliśmy przeważać, a w 60 minucie po dośrodkowaniu Szymona Andrzejaka w polu karnym faulowany był Adrian Szaufer. Do piłki podszedł Kamil Michalak i pewnym strzałem pokonał bramkarza Warty.

W 88 minucie obrońca Dobrowa faulował wychodzącego sam na sam z bramkarzem Eryka Kopaczewskiego, za co otrzymał czerowną kartkę. Do końca meczu nie zmieniło się nic i to my wygrywamy bardzo ważne spotkanie w meczu o „6 punktów”.

Dziękujemy kibicom, którzy licznie zebrali się na trybunach! – czytamy na stronie zagórowskiego zespołu. Za tydzień gracze Roberta Sarnowskiego zagrają na wyjeździe w Tuliszkowie.

Na wyjeździe w Grzegorzewie 1:1 zremisowali z kolei Czarni Ostrowite. Gola z rzutu karnego zdobył Kamil Lewandowski. W sobotę na własnym boisku nasza drużyna zmierzy się z liderem z Kawęczyna.