Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Katarzyna Nosowska odwiedzi Słupcę

Spotkanie autorskie z Katarzyną Nosowską odbędzie się w piątek 7 października o godzinie 17.00 w słupeckiej bibliotece.

-Na spotkaniu autorskim liczba miejsc ograniczona, więc aby uczestniczyć w spotkaniu koniecznie pobierz w bibliotece wejściówkę! Bezpłatne wejściówki do pobrania od poniedziałku 26 września.

Zapamiętaj tę datę, przyjdź do biblioteki, pobierz wejściówkę i ciesz się pewnym miejscem na spotkaniu autorskim z Katarzyną Nosowską.Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość.

Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, która stała się bestsellerem roku 2018.

Jesienią 2020 roku premierę miała druga książka Katarzyny Nosowskiej „Powrót z Bambuko”, która już w przedsprzedaży biła rekordy popularności. To książka, która pobudza szare komórki, sumienie i „mięśnie śmiechowe”-czytamy na stronie biblioteki.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz