Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Katarzyna Nosowska w Słupcy

Na zaproszenie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej nasze miasto odwiedziła Katarzyna Nosowska.

-W piątkowe popołudnie naszą bibliotekę odwiedziła jedna z najpopularniejszych wokalistek i autorek tekstów w Polsce – Katarzyna Nosowska. Swoimi bestsellerowymi książkami „A ja żem jej powiedziała” i „Powrót z Bambuko” niedawno podbiła także rynek wydawniczy.To był wyjątkowy wieczór. Spotkanie z Katarzyną Nosowską to wydarzenie, na które bardzo czekali czytelnicy.

Świadczy o tym choćby fakt, że wejściówki na spotkanie rozeszły się już w pierwszy dzień ich dystrybucji. Sala wypełniona była wielbicielami artystki. Spotkanie prowadziła Marta Kaźmierowska. Katarzyna Nosowska to kobieta z krwi i kości. Ciepła, zabawna, szczera osoba, która nie boi się mówić otwarcie o sobie, swoich problemach, błędach, przeszłości, trudnych relacjach z rodziną.

Artystka opowiedziała również o długiej drodze, którą przeszła, by zrozumieć, że wszystko dzieje się po coś i dzięki temu może dzisiaj być wdzięczną za to, kim jest. Nauczyła się doceniać nie tylko siebie, ale także osoby wokół oraz to, co osiągnęła. A zwłaszcza czuć się dobrze. Tak po prostu, sama ze sobą.
Pomimo silnego ładunku emocji, który towarzyszył spotkaniu, nie zabrakło dużej dawki humoru i przezabawnych anegdot.
Katarzyna Nosowska chętnie odpowiadała na pytania publiczności. Zdradziła, że pracuje nad trzecią książką. Nie obyło się również bez podpisywania książek i płyt oraz wspólnych zdjęć, które pozostaną wspaniałą pamiątką tego niezwykle interesującego spotkania.
Już wkrótce fotorelacja ze spotkania.

Spotkanie zorganizowano w ramach Programu BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność. Priorytet 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 (NPRCz 2.0) na lata 2021-2025.

Projekt “Bliżej Biblioteki”, dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025-czytamy na stronie słupeckiej biblioteki.

 

 

FOTO: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *