Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Katarzyna Wysocka nowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym

Katarzyna Wysocka będzie nowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Słupcy. Kilka dni temu została powołana na tę funkcję przez Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

-Dziś w starostwie odbyło się spotkanie, podczas którego starostowie Jacek Bartkowiak i Czesław Dykszak wręczyli okolicznościowy list oraz omówili elementy współpracy z samorządem.

Nowa szefowa słupeckiego Sanepidu takie samo stanowisko od dwóch lat piastuje również w Turku, wcześniej (od 2006 roku) pracowała w oddziale nadzoru ds. epidemiologii PSSE. Jest także wykładowcą w Centrum Nauki i Biznesu oraz mediatorem sądowym i pozasądowym. Od 2004 roku w NWZOZ Max-Med w Koninie zajmuje się opieką paliatywną. W latach 1995-2006 zatrudniona była w SP ZOZ w Turku.

Katarzyna Wysocka będzie pełnić jednocześnie funkcję dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Słupcy, która działa jako aparat pomocniczy przy wykonywaniu ustawowo określonych zadań organu jakim jest Powiatowy Inspektor Sanitarny.

Tym samym ze słupeckiego Sanepidu odchodzi Zygmunt Jasiński, dotychczasowy dyrektor powołany na stanowisko w 2014 roku-czytamy na stronie Starostwa Powiatowego.

 

FOTO: Starostwo Powiatowe w Słupcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *