Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Kobieta potrącona na pasach

Do kolejnego groźnego zdarzenia z na przejściu dla pieszych doszło w poniedziałek na ul. Traugutta.

Około godziny 12:30 kierująca samochodem osobowym marki Fiat potrąciła przechodzącą przez jezdnię w wyznaczonym miejscu kobietę. Kierującej zatrzymano prawo jazdy, a poszkodowana trafiła do szpitala.

Do niebezpiecznej kolizji doszło też w miejscowości Rokosz, gdzie o 7:00 zderzyły się dwa samochody osobowe. Przyczyną było prawdopodobnie nieustąpienie pierwszeństwa przez kierowcę jednego z nich.

Policjanci zatrzymali także dwóch rowerzystów. Jeden poruszał się dwuśladem w Słupcy mimo sądowego zakazu. Drugi natomiast w miejscowości Łazisk I miał 0,14 mg alkoholu w wydychanym powietrzu.

Za nadesłanie zdjęcia dziękujemy jednemu z naszych czytelników.

Najnowsze komentarze
  • Traugutta i Kilińskiego to najgorsze ulice dla kierowców, piesi nagminnie wchodzą na pasy bez upewnienia się czy nie jedzie jakiś pojazd. Najlepiej mieć zamontowany wideorejestrator, wtedy widać wtargnięcie pieszego.

  • W tym przypadku na ul.Traugutta nie wtargnął się pieszy na jezdnie lecz spojrzał i zatrzymał się a kierowca pojazdu nie zauważył gdyż było bardzo ostre słońce z na przeciwka. Wiadomo wina zawsze po stronie kierowcy gdyż nie zapobiegła bezpieczeństwa dla pieszego. Fakt są tacy ludzie , którzy wchodzą i nie patrzą wcale! A kierowca jest winny.

Dodaj komentarz