Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Kobieta potrącona na pasach

Niebezpiecznie było w piątek w Zagórowie, gdzie samochód osobowy potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 16:00 w okolicy tamtejszego cmentarza.

Kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych, kiedy potrącił ją samochód osobowy.

Poszkodowana została zabrana do szpitala.

 

FOTO: Poglądowe


Najnowsze komentarze
  • a prawo jazdy zostało zabrane kierowcy ? bo nic o tym nie pisze. a jak w slupcy potrącił samochod na pasach kolo LO to zaraz zabrali kierowcy prawko i wszedzie o tym pisalo a tu nic cisza. moze dlatego ze to brat policjanta.

  • Proszę zwrócić uwagę na umiejscowienie tego przejścia , ktoś wychodzi z bramy cmentarza i wchodzi wprost na pasy , kierowcy nie mają szans na odpowiednią reakcje nawet jadąc te 50 km/h. Tragedie można było przewidzieć wczesniej.

    • A do tego dodam, że miejsce nie jest odpowiednio oświetlone…. Brawo dla Pana Sołtysa i władz gminy czyli Burmistrza,ktorzy kasę biorą, a nie widzą potrzeb.

  • Po zmianie przepisów piesi myśla ,że są nie zniszczalni. Nie zwracają uwagi na własne bezpieczeństwo , wchodzą na przejście chodź na pewno widzą ,że jedzie samochód , gdzie niejednokrotnie z uwagi na warunki atmosferyczne , ubiór pieszego i oświetlenie przejścia kierujący go nie widzi. Moim zdaniem pieszy może mieć pierwszeństwo i kierowca powinien mu ustąpić, ale to pieszy powinien przed wejściem na przejście się zatrzymać tak jak to było wcześniej .

    • Ale ty jesteś mądry.

  • nie zmieniać tych przepisów. Teraz pieszy =Bóg na ulicy. Szkoda gadać. Nieśmiertelność się włączyła niektórym, szczególnie w Słupcy. Brak myslenia i rozwagi. Dobrze że nie jest ślisko. Ale za rok ???

Dodaj komentarz