Kobylin zdobyty

Kolejne pewne zwycięstwo tym razem na wyjeździe odnieśli seniorzy Słupeckiego Klubu Piłkarskiego, którzy ograli Piasta Kobylin 3:0.

Bramki padły dopiero w drugiej minucie spotkania. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Alan Kujawa, a jedno trafienie dołożył Tomasz Jarecki. -Początek meczu należał do nas. Łatwo organizowaliśmy grę na połowie przeciwnika jednak brakowało odpowiedniej decyzji w końcowej fazie ataku. Z czasem gospodarze doszli do głosu i mecz się wyrównał. Najgroźniejszą okazję Piast stworzył sobie po rzucie wolnym gdy ratowaliśmy się wybijając piłkę z lini bramkowej. Po przerwie gospodarze zupełnie opadli z sił, a nasze ataki były coraz groźniejsze. Konsekwencją tego były strzelone bramki, a bardzo dobra gra w defensywie spowodowała.z e Piast właściwie nie zagroził juz naszej bramce- relacjonuje spotkanie trener Wojciech Henke. Aktualnie z dorobkiem 34 punktów słupczanie zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli. Już w sobotę na własnym boisku o godzinie 17:00 zmierzą się z Orłem Mroczeń.

SKP: Maciej Przygoda, Piotr Witowski, Daniel Bednarowicz, Jacek Mikołajczyk, Marcel Koziorowski, Piotr Głowala, Michał Lorencki, Norbert Lorencki, Alan Kujawa (bramki 50’, 74’), Sebastian Jasiak, Adam Jaszczak
Rezerwowi: Tomasz Jarecki(bramka 85’, 70’ Jaszczak), Jacek Kowalczyk( 90’ Kujawa), Tomasz Rosiński (75’ Witowski), Filip Otchere (88’ Michał Lorencki), Marcin Wziętek