Kolejka dyskutantów

Nerwowo upłynęła kolejna ligowa niedziela w rozgrywkach strzałkowskiej halówki. Zawodnicy niektórych drużyn zamiast na grze woleli skupić się chociażby na dyskusjach z sędziami. Niestety to nie nowość.

Już w pierwszym meczu nie obyło się bez zbędnych pretensji. Dream Team, który do meczu z LBT przystąpił jedynie w czwórkę z góry skazany był na porażkę. Mimo niezaprzeczalnej przewagi zawodników ze Słupcy gracze Teamu przyczyn swojej porażki woleli szukać w decyzjach arbitrów. Ostatecznie zasłużenie LBT wygrało 1:7 a przeciwnicy nabrali wody w usta.

Dużo spokojniej przebiegało starcie JAH Teamu i Szkółki Drzew. Pierwsza drużyna mimo, że osłabiona wyszła zwycięsko z tego pojedynku. Mecz był jednak wyrównany, a o wyniku zadecydowało trafienie Adriana Wuckiego z 18 minuty, które jednocześnie pozwoliło mu na awans na pierwsze miejsce w klasyfikacji na Króla Strzelców. Po meczu mogło być kilka minut później, jednak po widowiskowej dwójkowej akcji Jakuba Wojciechowskiego i Sebastiana Nowaka JAH trafił w słupek. W mecz doszło tez do niecodziennej sytuacji. Na dziesięć sekund przed końcem przez przypadek szarżujący Michał Andrzejewski zahaczając o kable od konsoli tablicy wyników wrzucił urządzenie na boisko. Zaraz potem, czyli po upływie regulaminowego czasu gry mecz został przerwany.

Dyskusje na temat rozgrywek i poziomu sędziowania z trybun tradycyjnie już na boisko przenieśli też gracze Ergo Hestii, którzy po dwóch nieudanych spotkaniach w końcu odnieśli zwycięstwo nad osłabionym Orlikiem. Co ciekawe to zespół ze Słupcy jako pierwszy wyszedł na prowadzenie. Kilka niewykorzystanych sytuacji zemściło się jednak na Orliku i Ergo wygrało 5:1. W międzyczasie przedłużanego rzutu karnego na bramkę nie zamienił Adrian Górny. W ostatnim meczu na szczycie tabeli Fajne Chłopaki ograły Wartę Ciążęń po golach Bartosza Czerwińskiego i Sławomira Burdzińskiego. Przegrany zespół w końcówce osłabił Łukasz Czajka, który faulował wychodzącego na pozycję sam na sam z bramkarzem Mariusza Kusiołka. Dzięki wygranej Fajni pozostali na fotelu lidera rozgrywek.  Tak wygląda TOP 3 IV kolejki I Ligi.

Top 3 07.12.2014

Zawodników którzy mają ciągłe wątpliwości i nieuzasadnione pretensje, zastrzeżenia i roszczenia co do rozgrywek raz jeszcze zachęcamy do uważnej lektury regulaminu Ligi.  Regulaminu, który przystępując do gry jednoznacznie zaakceptowali.

Wszystkie szczegóły dotyczące rozgrywek znajdziecie w naszej zakładce klikając poniżej.