Kolejne podium Michała

W miniony weekend reprezentant klubu Witkowo Biega, Michał Wasztyl po raz kolejny wystartował na zawodach triathlonowych.

Miszkaniec Charbina swoich sił próbował na dystansie 1/8 Ironmana (475m pływania, 22,5km roweru, 5,25km biegania) i po raz kolejny stanął na podium.

Zawody Greatman Traithlon Trilogy w Kórniku zawodnik Gminy Powidz ukończył na 6 miejscu w kategorii open i 1 miejscu w swojej kategorii wiekowej.

Kolejny raz Michał pokazał swoją bardzo dobrą formę pływacką kończąc ten etap rywalizacji z szóstym czasem spośród wszystkich startujących.

Dystans rowerowy pokonał ze średnią 36,9 km/h, a etap biegowy to średnia 4:02 min/km. Dwa tygodnie temu Michał wystartował w Bydgoszczy na tym samym dystansie i również stanął wtedy na drugim miejscu w swojej kategorii.

Pod koniec sierpnia zawodnik wraca do Bydgoszczy gdzie postara się znowu powalczyć o podium.