Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Kolejne starty w Czwartkach LA w Puszczykowie

We wtorek zawodnicy sekcji lekkoatletycznej stanęli na płycie stadionu w Puszczykowie by po raz kolejny zmierzyć się z innymi zawodnikami i z samym sobą, by próbować poprawiać swoje wyniki w poszczególnych konkurencjach.

-Jak zwykle nie zawiodła Dominika Waszak, bezkonkurencyjna w skoku w dal, 4,80 metra rekord życiowy, w biegu na 60 metrów 8,34, również nowy rekord.
W rzucie piłeczką palantową Natasza Raśniewska nie miała sobie równych, posłała piłeczkę na odległość 44 metrów, czym też poprawiła swoją „życiówkę”.

Dobrze zaprezentowała się również w biegu na 300 metrów uzyskując czas 52 sekundy. Taki sam czas uzyskała na tym dystansie jej siostra Inez , która w swoim roczniku wygrała skok w dal (3,97 metra). Anna Ratajczyk wygrała 60 metrów z czasem 9,65.

W roczniku 2011 na dystansie 300 metrów dobrze zaprezentowała się Iga Tokarz (54 sekundy) zajmując trzecie miejsce, oraz drugie miejsce m w skoku w dal. W zawodach zadebiutowali Makarii Masiuk, który zajął drugie miejsce w skoku w dal i w biegu na 60 metrów, Myroslawa Masiuk i Dmytr Gagarina.

Serdecznie podziękowania za pomoc podczas zawodów składamy niezawodnym rodzicom: Marcie, Oli i Radkowi- relacjonuje trenerka, Grażyna Zywert

 

Pozostałe uczestniczki:

Nadia Matuszewska, trzecie miejsce w biegu na 60 metrów
Julia Waszak, drugie miejsce w biegu na 300 metrów
Ilona Brzezińska, trzecie miejsce w biegu na 60 metrów
Zofia Holas, czwarte miejsce w biegu na 60 metrów
Aurelia Kusiołek, czwarte miejsce w biegu na 300 metrów
Maria Józwiak, siódme miejsce w biegi na 300 metrów
Hanna Ratajczyk, drugie miejsce w biegu na 300 metrów
Zuzanna Suszka, ósme miejsce w biegu na 60 metrów
Julia Kaczmarkiewicz, dziesiąte miejsce w biegu na 300 metrów


Brak komentarzy

Dodaj komentarz