Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Kolejne zawody wędkarskie w Słupcy

W niedzielę nad Jeziorem Słupeckim wędkarze z Koła nr 14 Mostostal rozegrali kolejne w tym roku zawody wędkarskie.

Współorganizatorem imprezy była firma Bimex z Wrześni. O tegoroczny Puchar Bimexu rywalizowało 27 seniorów i 2 juniorów. Sędziowali – Ryszard Jóźwiak i Olgierd Nowicki.

Rywalizacja rozpoczęła się o godz. 7:00. Czterogodzinne łowienie wyłoniło najlepszych zawodników. Ryby brały umiarkowanie, ale prawie wszyscy wędkarze zostali sklasyfikowani. Pogoda również oszczędziła uczestników – mimo zachmurzenia obyło się bez opadów.

W tym roku Puchar Bimexu trafił w ręce Mateusza Miśkiewicza, który złowił 24 ryby o łącznej masie 5505g. Drugie miejsce zajął Robert Wieczorek – złowił 19 ryb, ważących 4155g. Trzeci uplasował się Dawid Kobylarek (8 ryb, 3765g). Kolejne miejsca w pierwszej dziesiątce zajęli – Frąckowiak Michał, Grześkowiak Zygmunt, Wieczorek Grzegorz, Leszczyński Mateusz, Augustyniak Szczepan, Wieczorek Marian i Płatek Krzysztof.

W kategorii juniorów pierwsze miejsce zajął Cyprian Wydra, drugi był Jakub Pluciński. Największą rybą zawodów był karaś srebrzysty o masie 1695g, a złowił go zwycięzca imprezy – Mateusz Miśkiewicz. Cała impreza przebiegła w miłej i koleżeńskiej atmosferze. Po ogłoszeniu wyników przez komisje sędziowską i wręczeniu nagród najlepszym uczestnikom zawody zakończono przy wspólnym grillu.

-W imieniu Członków Koła nr 14 Mostostal składam serdeczne podziękowania firmie Bimex za udzielone wsparcie i pomoc w organizacji tej imprezy- mówi prezes Koła nr 14 Mostostal, Olgierd Nowicki.

 


Najnowszy komentarz
  • Ryba średnio co 10 minut to umiarkowane branie? Ciekawe…
    Gratki za 1 miejsce jak i za największy okaz zawodów!!!

Dodaj komentarz