Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Kolejni piraci drogowi stracili prawo jazdy

Funkcjonariusze pełniący służbę na drodze niestety cały czas ujawniają osoby, które w sposób rażący łamią przepisy i nakazane ograniczenia.

Podczas minionego weekendu policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali trzech piratów drogowych, którzy w terenie zabudowanym pędzili z prędkością ponad 100 km/h.

11 stycznia w Kopojnie dwie osoby straciły w ten sposób prawo jazdy. Kierujący VW Passatem jechał z prędkością o 52 km/h większą niż dopuszczalna, a kierowca Seata przekroczył dopuszczalną prędkość o 54 km/h.

Dzień później w Kamieniu zatrzymano kolejnego pirata drogowego, który jechał przez wieś z prędkością 103 km/h.

Policjanci zatrzymali prawa jazdy kierowców oraz nałożyli mandaty i „dopisali” punkty karne na koncie nieodpowiedzialnych kierowców. Zatrzymane dokumenty zostaną przesłane do właściwego starosty, który wyda formalną decyzję administracyjną o zatrzymaniu prawa jazdy na okres 3 miesięcy.


Najnowsze komentarze
  • To tylko czubek góry lodowej

  • zainstalujcie yanosika na drugi raz, jak wyjedziecie na ulice

    • I jak już będziecie jechali na Yanosiku i zwolicie przed patrolem to potem poszukajcie spacerującego jurka i weżcie go na maskę. Może jak dostanie w makówe to mu się odmieni.

  • tylu ludzi w tym Kaminiu już straciło prawo jazdy, a jeszcze pozostali debile się nie nauczyli. może w ogóle nie powinni otrzymać uprawnień?

Dodaj komentarz