Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Kolejny raz praktykują w Grecji

Na miesięczne praktyki zawodowe do Nea Mesangala w Grecji poleciała grupa 24 uczniów z Technikum Organizacji Turystyki. Komisja rekrutacyjna wybrała 24 osoby.

Młodzież musiała napisać list motywacyjny, CV oraz rozwiązać testy z języka angielskiego i krajoznawstwa. Brana była również pod uwagę sytuacja materialna wychowanka i opinia wychowawcy.

Z przyznanych środków unijnych opłacone zostaną: zakwaterowanie, wyżywienie, przelot samolotem, ubezpieczenie, kursy doszkalające, praktyki zawodowe i wycieczki krajoznawcze. Uczniowie otrzymają również „kieszonkowe”.

Wychowankom towarzyszy 2 opiekunów- wicedyrektor – Wioletta Woźna i nauczyciel wychowania fizycznego Jacek Przydryga. Nad prawidłową realizacją praktyk czuwa Sylwia Roszak- koordynator projektu.

Głównym celem praktyki zagranicznej jest wyrobienie w uczestnikach projektu umiejętności adoptowania się do warunków życia i pracy w różnych krajach europejskich oraz doskonalenie umiejętności zawodowych zgodnie z najnowocześniejszymi standardami w sektorze usług turystycznych-czytamy na nadesłanej informacji szkoły.

Praktyki potrwają do 12 września do 16 października.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz