Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Kolejny wielki sukces Lenki

Lena Witkowska, reprezentująca Centrum Kultury Muzyk w Słupcy wygrała 36. Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie. To już drugie zwycięstwo młodej wokalistki w tej imprezie.

Lena ma 7 lat i na co dzień uczy się śpiewu pod okien właściciela „Muzyka”, Krystiana Bartczaka. W drodze po Aplauz Uśmiechu, czyli najwyższą nagrodę konińskiego festiwalu pokonała około 2400 wokalistów i tancerzy. Słupczanka, która musiała przejść najpierw szereg eliminacji, wykonywała piosenkę pt. „Over the Rainbow”, do której samodzielnie akompaniowała sobie na pianinie. Co ciekawe, w historii konkursu, w najmłodszej kategorii wiekowej, coś takiego nigdy się jeszcze nie zdarzyło.

Dyrektor Centrum Kultury Muzyk w Słupcy, Krystian Bartczak dziękuje rodzicom Leny: Monice i Ireneuszowi Witkowskim za wspaniałą współpracę, nauczycielom CK Muzyk: Justynie Ościsłowskiej za przygotowanie Lenki od strony tekstowej oraz Krystianowi Weberowi za pomoc techniczną w dniu gali festiwalu. Występ młodej wokalistki można będzie zobaczyć w TVP ABC w dniach 10- 11.07.2015r.

FOTO: Centrum Kultury Muzyk


Brak komentarzy

Dodaj komentarz