Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Kolizja 22-latka na łuku drogi

Do groźnie wyglądającego zdarzenia  z udziałem mieszkańca Powiatu Słupeckiego doszło w Kołaczkowie w Powiecie Wrzesińskim.

-11 lutego br. o godzinie 14:29 Dyżurny SKKP PSP we Wrześni otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku komunikacyjnego w miejscowości Kołaczkowo na Drodze Wojewódzkiej 442. Po przybyciu jednostek na miejsce zdarzenia zastano wypadek dwóch aut, które znajdowały się na poboczu jezdni. W zdarzeniu udział brały 3 osoby.

Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznej w pojazdach, usunięciu pozostałości powypadkowych z jezdni. Jedna osoba poszkodowana została przetransportowana do szpitala przez ZRM, pozostałe osoby odmówiły udzielenia KPP.

 

 

Ruch na drodze wojewódzkiej 442 odbywał się wahadłowo.W zdarzeniu udział brały zastępy: GBA JRG Września; GBA OSP Kołaczkowo- czytamy na stronie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni.

Jak ustaliła tamtejsza policja winnym wypadku był 22-letni mieszkaniec naszego powiatu, który miał jechać za szybko, przez co na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu.

To doprowadziło do zderzenia z drugim pojazdem. Sprawcy zatrzymano prawo jazdy i skierowano wniosek do sądu o jego ukaranie.  Kierowcy samochodów biorących udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

 

FOTO: OSP Kołaczkowo


Brak komentarzy

Dodaj komentarz