Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Koło Wędkarskie nr. 18 po zebraniu

Nowy Zarząd wybrali członkowie Koła Wędkarskiego nr 18 w Słupcy.

Na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym w sali narad Urzędu Miasta stawiło się 48 osób. Wyboru dokonali jednogłośnie. Nowym, starym prezesem został Roman Kwitowski, który swoją funkcję sprawował będzie czwartą kadencję. Oprócz niego w skład Zarządu weszli Bogdan Ciupa, Kazimierz Sobczak, Eugeniusz Żminkowski, Radosław Kasznia, Jerzy Kałecki, Piotr i Robert Kozłowscy, a także Zygmunt Ligocki. -Cieszę się z tak jednogłośnego wyboru mówił nowy prezes, który zapowiedział, że to jego ostatnia kadencja. Wybory przeprowadzono również do komisji rewizyjnej. Zasiedli w niej: Władysław Furmaniak, Leszek Wrzosek, Eugeniusz Grabowski, Michał Markowski i Marek Kostrzewski.

Koło nr 18 liczy obecnie 532 członków, w tym 41 młodych i jest jednym z większych w regionie. W ubiegłym roku przyjęło 65 nowych wędkarzy. W Słupcy zupełnie inaczej niż w innych organizacjach tego typu zainteresowanie takim sposobem spędzania wolnego czasu jest coraz większe.

 

 

Na zebraniu nie zabrakło odznaczeń i wyróżnień. Srebrne odznaki Polskiego Związku Wędkarstwa otrzymali Lech Wrzosek i Radosław Kasznia. Z kolei odznaki za zasługi dla rozwoju wędkarstwa w regionie konińskim odebrali Robert Kozłowski i Stefan Sobolewski.Dodatkowo dyplom uznania za wieloletnie wspieranie Koła wręczono Danucie Jabłońskiej.

Na koniec 2016 roku organizacja posiadała ponad 10 000 zł oszczędności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *