Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Kołodziejczak w Słupcy: „Państwo ma być skrojone na miarę obywatela”

Lider listy Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu, Michał Kołodziejczak pojawił sie dziś w Słupcy.

Na miejskim rynku wspólnie z szefem powiatowych struktur PO, Ryszardem Pilarskim zorganizował konferencję prasową.

W jej trakcie lider Agro Unii mówił między innymi o swoich rozmowach z mieszkańcami naszego regionu.

Tematy jakie miały wśród nich pojawiać to wszechobecne podziały w społeczeństwie, brak dobrze płatnej pracy, czy kolejki do lekarzy.

 


Kołodziejczak zwrócił również uwagę na wiele pustych lokali na słupeckim rynku. Mówił także o planowanej budowie farmy fotowoltaicznej w Gminie Ostrowite.  Kandydat w wyborach zapowiedział także otwarcie biura poselskiego w Słupcy jeśli dostanie się do Sejmu.

O tym, że głosowanie na jego partię jest gwarantem pozostania Polski w Unii Europejskiej mówił z kolei drugi z kandydatów, Ryszard Pilarski zachęcając do uczestnictwa w wyborach.

 

8 odpowiedzi

      1. Partia rządząca dobitnie pokazuje ze uczciwa praca nie jest ważna. Liczą się przynależność partyjna i brak własnego zdania. Ci panowie i panie rękami nigdy nie pracowali

  1. Panie Pilarski ale ma pan autorytet na zdjęciu w osobie Pana Kołodziejczaka?😂
    Fotografuje sięi kandyduje pan z człowiekiem, który „sprzedał”się i zmienił poglądy tylko i wyłącznie dla tego aby znaleźć się na liście wyborczej!!?! Pan Kołodziejczak pluł na Platformę, krytykował ją, obrażał a teraz wielki kandydat Platformy! Wstyd Panie Pilarski, wstyd Platforma! Hipokryci!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *